У СВІТІ ЦІКАВОГО

 Дорогий читачу!
Мабуть, тобі буде цікаво дізнатися, що в бібліотеці села Поториця поряд із книгами живуть багато газет і журналів. Вони з нетерпінням чекають на зустріч з тобою. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів. А ще є журнали, які допоможуть тобі змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин. Ці газети та журнали ти можеш читати із своїми батьками і друзями.
 Сподіваємося, що ти обов’язково відвідаєш нашу бібліотеку і потоваришуєш із періодикою.

Отож, цікавої тобі мандрівки світом періодичних видань.


Куля
«Куля» — журнал, який навчає та розважає, відкриває багато нового та цікавого, розвиває інтелект і приносить радість своїм читачам. З «Кулею» ти дізнаєшся про найновіші та найцікавіші мультфільми, поринеш у світ мандрів замками нашої Батьківщини, дізнаєшся про розмаїття світу природи та найголовніше — подружившись із «Кулею» ти зможеш сам потрапити на сторінки журналу, розповісти про себе, свої захоплення, особливі знання та вміння. А ще «Куля» завжди пропонує багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів, беручи участь у яких, ти зможеш щомісяця отримувати чудові призи! Більше інформації на сайті http://www.kulia.com.ua

Барвінок
Одним із „найстаріших” в Україні дитячих журналів є „Барвінок”. Перший номер журналу для учнів початкових класів вийшов у січні 1928 року в м. Харкові. Тоді він називався „Жовтеня”, але вже перший повоєнний номер вийшов у 1945 році у Києві під назвою „Барвінок. Журнал неодноразово був нагороджений державними відзнаками. Саме на його сторінках друкувалися твори для дітей українських письменників-класиків (М. Рильського,М.Стельмаха, О. Вишні, В. Нестайка, Л. Костенко, Г. Тютюнника, Є. Гуцала та інших) та авторські першодруки. Тематика рубрик сучасного „Барвінка”надзвичайно різноманітна: „Хто? Що? Як? Де? Коли? й Чому?”, „Що в імені твоєму?”, „Ми любимо читати”, „Марочка від поштарочки”, „Банк усіляких цікавинок”, „Принцеса”, „Наш скарб – рідна мова”, „Роботоленд”, „З торбинки дядечка запитальника”, „Це твоя Україна”, „Клуб „Форвард””, „Книга золотих казок”, „Місто ідеальних взаємин”, „Чи правда, що...”, „Літературний конкурс”та інші. У рубриці „Ми любимо читати” друкуються літературні твори українських авторів, а рубрика „Книга золотих казок” репрезентує казки народів світу.Рубрика „Книга золотих казок” пропонує читачам українську, грецьку, чеську, фінську,кенійську, англійську та інші казки народів світу. Як правило, це короткі твори повчального характеру, схожі на притчі із моральною настановою. „Це твоя Україна” – рубрика, яка у художній формі відкриває школярам сторінки історії України. Виразно національно спрямованою є також рубрика, присвячена рідній мові. „Барвінок” намагається культивувати престиж читання, а одночасно відповідати усім вимогам щодо змісту та поліграфічного оформлення періодичного видання для дітей. Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 74022 (щомісячна передплата), 91800 (річна передплата зі знижкою).


Однокласник
Цей корисний і цікавий журнал визнаний в 2005 році кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають тебе, юний друже, в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим!

Світ дитини


Літературно-мистецький журнал. В цьому виданні ти знайдеш розповіді про видатних письменників, художників, про важливі історичні події, свята, а також багато віршів та оповідань. Є тут цікаві рубрики “Шкільна хрестоматія” та “Завдання від пана Мудрагелія”.
Сто талантів
На сторінках журналу для підлітків “Сто талантів” ти можеш прочитати про все, що так деколи важко батькам донести до твоєї свідомості . Просто й ненав’язливо статті журналу промовляють до хлопця чи дівчини віком 1-15 років і допомагають їм увійти в доросле життя. Актуальні питання в рубриці “Сам на сам”, тести, оповідання, статті про музику й спорт, моду і зовнішність, ломиголовки та рубрика “Шукаю талановитих друзів” – усе те, що цікавить вас, підлітків.


Яблунька
Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, смачні рецепти на “Веселій кухні”, школа здоров’я та гарних манер, фото та листи твоїх ровесників. А ще кросворди, математичні забави, смішинки, веселинки. Багато цікавого та корисного ти знайдеш на сторінках журналу “Яблунька”.
Будьмо здорові
" Будьмо здорові" - журнал для кожної родини. "Будьмо здорові" - це жіноча врода, врода й сила чоловіча. На сторінках цього видання прочитаєте: як не втратити, зберегти й поліпшити своє здоров’я, як вибрати друга для дружби і кохану людину на все життя.
Поради вам дадуть відомі медики офіційної медицини України, народні цілителі, натуропати, травознаї. Психологи підкажуть, як вибрати вірного друга в дружини й друга для життя, що споживати, аби завжди мати енергію для улюбленої праці й творчості, як вести себе так, щоби якомога менше робити помилок у житті. "Будьмо здорові" друкує поради, як запобігти будь-яким хворобам людини. Хто читає наш журнал, той навчається науці бути завше здоровим і стає для життя мудріший, а також сповнюється бажанням жити з почуттям певності та розуміння чекає на свій завтрашній щасливий день!

Віче
" Віче" видається з квітня 1992 року. Мова видання: українська та російська. Тираж та розповсюдження: журнал "Віче" виходить щомісяця тиражем 5000 примірників, розповсюджується в усіх регіонах України. Обсяг: 72 сторінок поліграфії високого гатунку. Журнал"Віче"-72 сторінки аналітики, документів, прогнозів, коментарів, репортажів, сенсацій про політику, економіку, "білі плями" історії і ... кишеню-державну та приватну від депутатів, експертів, учених-справжніх професорів, громади, журналістів.

Дім, сад, город
Місячний виробничо-практичний журнал “Дім, сад, город” – найпопулярніше в Україні народне видання для всіх, чиє життя та праця пов’язані із землею. Видається українською мовою з січня 1989 року.
Журнал має постійні головні розділи: “Щедра грядка”, "Допоможи собі сам", “Ходімте в сад” і “Домашня ферма”, які друкуються на 32 повнокольорових сторінках, а також безкоштовну вкладку (журнал у журналі) “Господар” (чорно-білий друк) на 16 сторінках
За роки існування журналу працівники редакції встановили тісні зв’язки з авторами усіх регіонів України. Тематика журналу формується головним чином на основі побажань наших читачів (городників, садівників, дачників, фермерів, народних умільців та винахідників), які надсилають до редакції листи з порадами, пропозиціями, побажаннями та статтями, в яких висвітлюють власний досвід господарювання. Журнал став істинно народним. А ще редакція плідно співпрацює з науковцями передових наукових закладів, що дозволяє мати змогу давати кваліфіковані поради фахівців, висвітлювати на сторінках журналу новини науки та передового досвіду.
Крім головних розділів журнал має ще ряд підрозділів і рубрик, які містять різноманітну корисну інформацію: юридичні консультації, служба взаємодопомоги, проблеми охорони здоров’я, оголошення (пропоную – хочу придбати), місячний календар, секрети кулінарії, господарю на замітку, зроби сам тощо.
У журналі постійно діють конкурси “Господиня”, “Фотоконкурс”, розігрується лотерея перед кожним туром передплати (2 рази на рік).
Жінка

Щомісячний журнал Жінка Заснований у листопаді 1920 року. Засновники – видавництво «Пресса України», редакція журналу «Жінка». Зареєстрований Державним комітетом України по пресі, серія КВ.№737, 17.06.1994р. Головний редактор Л.Ю.Мазур. Редакційна колегія: Ю.Г.Антіпкін, І.Є.Голубєва, Н.І.Околітенко, Л.М.Остролуцька, С.Б.Погуляйло. Редактори відділів: О.О.Шульженко, Н.О.Крижанівска. Дизайн і макет художника: К.В.Солодкої. Літредактор Н.І.Пільгук. Тираж 14520 прим. Адреса редакції: 03047, Київ-47, проспект Перемоги, 50. Телефон 454-83-01, 454-81-33, факс 456-90-34 Індекс 74421 

Комментариев нет :

Отправить комментарий